Aside O Nas

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZA FIRMĄ!

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZA FIRMĄ!

  • 01
/ 01

 

PPHU WINYL-POL Wybacz sp.j. prowadzi działalność od 1979r., początkowo pod inną nazwą, jako spółka cywilna. W dalszym okresie prowadzenia działalności przekształciła się w spółkę jawną, a od stycznia 2012 roku udziały w spółce rozkładają się po 50% na małżonków, Dorotę i Stanisława Wybacz. Od początku swego istnienia firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i produkcją wyrobów z miękkiego polichlorku winylu (PVC), co niezmiennie do dnia dzisiejszego jest podstawą naszej działalności. Odpowiadamy za cały proces technologiczny, począwszy od zakupu odpadowych surowców wtórnych, poprzez ich transport, segregację, granulację aż po wytworzenie nowego, gotowego do sprzedaży produktu.


W pierwszym okresie działalności
przetwarzając surowce wtórne PVC produkowaliśmy wykładziny podłogowe. Z czasem wprowadziliśmy do oferty obrzeża trawnikowe, które ułatwiają projektowanie ogrodu jak i jego późniejszą pielęgnację. Dziś podstawę naszej produkcji stanowi folia budowlana o nazwie handlowej Folia hydroizolacyjna IZOWINYL, która ze względu na wodoszczelność, nieprzepuszczalność i dużą elastyczność ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym, przemysłowym i ogrodnictwie. Stosowana jest jako izolacja przeciwwilgociowa i przeciwwodna, nie przepuszczająca wody ani wilgoci nawet przy dużym ciśnieniu. Chroni przed zawilgoceniem ściany fundamentowe piwnic, tarasów, balkonów oraz dachy płaskie. Znajduje zastosowanie jako uszczelnienia zbiorników wodnych: oczka wodne, stawy, zbiorniki retencyjne, zbiorniki przeciwpożarowe, wały przeciwpowodziowe. Poza produkcją Firma Winyl-pol zajmuje się również wykładaniem folii IZOWINYL we wszystkich jej zastosowaniach. Zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą i doradztwem przy doborze odpowiedniego asortymentu. Jako producent mamy możliwość dostosować się do wszelkich wymagań klienta pod względem wymiaru i grubości zamawianego towaru.

 


Od 2003 roku świadczymy również usługi gastronomiczno- hotelarskie. Hotel Biesiada jest jednym z    wyróżniających się miejsc odpoczynku tych, którzy zdecydowali się odwiedzić Lublin. Zlokalizowany nieco  ponad dziesięć kilometrów od miasta, w miejscowości Bogucin zapewnia komfort, przytulny wystrój i  wyśmienitą kuchnię, wszystko to za niewygórowane ceny. W latach 2013/2014 Hotel Biesiada przeszedł   gruntowną przebudowę. Do dyspozycji podróżnych pozostawiamy 24 pokoje – wszystkie wyposażone w   łazienki, klimatyzację i bezprzewodową sieć internetową. Obiekt jest monitorowany i przystosowany dla   osób niepełnosprawnych. Już od samego początku istnienia Biesiada, pozyskała licznych klientów, którzy   utożsamiają się z jej marką do dnia dzisiejszego. Organizowane są tu wszelkie imprezy okolicznościowe:   bankiety, grille, catering, bale, konferencje, wesela, chrzciny, komunie, itp. W lecie goście mają do   dyspozycji przestronny ogród, dający wytchnienie w upalne dni, najmłodszym natomiast długie chwile   zabawy pośród ogrodowych atrakcji.