winyl-pol
winyl-pol
  winyl-pol
      O FIRMIE

      OFERTA

      RECYCLING

      KONTAKT
  winyl-pol
winyl-pol winyl-pol
 
O FIRMIE.

WINYL-POL od 1979 r. zajmuje się recyklingiem PVC co niezmiennie do dnia dzisiejszego jest podstawą naszej działalności. Początkowo przez długi czas przetwarzając surowce wtórne PVC produkowaliśmy głównie wykładziny podłogowe.

izowinyl Od kilku lat podstawowym produktem w procesie recyklingu w naszym zakładzie jest folia hydroizolacyjna PVC "IZOWINYL" służąca głównie do wykonywania wszelkiego typu izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych w budownictwie, z uwagi na swoje parametry jest ona również bardzo dobrym materiałem do izolacji wszelkich zbiorników wodnych i zabezpieczenia wałów. Parametry folii "IZOWINYL" pozwalają stosować ją z bardzo dobrym skutkiem jako geomembranę przy uszczelnianiu np. składowisk odpadów. Oprócz produkcji zajmujemy się również wykładaniem folii "IZOWINYL" we wszystkich jej zastosowaniach i proponujemy naszym klientom usługi profesjonalnych ekip monterskich.

tasma dylatacyjna Nowym produktem jest taśma dylatacyjna do trawników ułatwiająca projektowanie ogrodu jak i jego późniejszą pielęgnację oraz wykonywanie wielu prac ogrodniczych.

oczko W dalszym ciągu pewną część produkcji choć już nie najważniejszą stanowi wykładzina podłogowa PVC. W wyniku współpracy z innymi krajowymi producentami mamy bardzo szeroką ofertę wykładzin mieszkaniowych i obiektowych a posiadając wieloletnie doświadczenie oferujemy profesjonalne usługi w zakresie instalacji wykładzin obiektowych (szkoły, sklepy, magazyny, szpitale, itp.).

bramy Również od kilku lat odrębną gałąź naszej działalności stanowi dystrybucja oraz montaż i serwis segmentowych bram garażowych i przemysłowych oraz automatów otwierających.
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem polskiego producenta tj. Firmy "BEDITOM" z Gdyni.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług, służymy fachowym doradztwem i dokładamy szczególnych starań o zadowolenie naszych klientów. Mamy nadzieję, że informacje zawarte na tej stronie pomogą Państwu w wyborze naszych produktów. Wszelkie pytania oraz uwagi proszę kierować na nasz adres e-mail lub telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy.

 
O FIRMIE OFERTA RECYCLING KONTAKT