winyl-pol
winyl-pol
  winyl-pol
      O FIRMIE

      OFERTA

      RECYCLING

      KONTAKT
  winyl-pol
winyl-pol winyl-pol
 
"BRAMY PRZEMYSŁOWE"

BRAMA PRZEMYSŁOWA ST40

bramy Zastosowanie:
Ze względu na bardzo dobre właściwości termiczne przeznaczona do pomieszczeń ogrzewanych. Max. wymiary: szer - 8000 mm, wys. - 7000 mm
Segmenty bram wykonane są z blach ocynkowanych o grubości 0,55 mm powlekanych farbami poliestrowymi w procesie napiekania.

bramy bramy Wykończenie blach: przetłoczenia poziome, struktura stucco lub mikrofala. Pomiędzy nimi znajduje się rdzeń z trudnopalnego poliuterabu.
Współczynnik k=0,4 W/m2K (dla segmentu), oraz ok. 0,7W/m2K dla całej bramy. Współczynnik tłumienia akustycznego wynosi ok. 26 dBa.BRAMA PRZEMYSŁOWA ST40 ALU

bramy Zastosowanie do pomieszczeń ogrzewanych, gdzie wymagane jest zapewnienie maximum światła naturalnego np. w warsztatach samochodowych lub remizach strażackich.
Max. wymiary: szer 7000 mm, wys. 6750 mm.

bramy Segmenty bram wykonane są z profili z anodowanego aluminium. Na specjalne żyzenie mogą być malowane. Przeszklenia segmentów wykonane są z bezpiecznego, lekkiego szkła akrylowego pojedyńczego lub zespolonego. W segmencie dolnym można zastosować wypełnienia innego rodzaju (np. płyta aluminiowa z rdzeniem poliuretanowym). W innym wariancie możliwe jest wykonanie segmentu dolnego pełnego z bramy St40.


DRZWI W BRAMIE, DRZWI OBOK BRAMY

bramy W kurtynie bramy możliwe jest wykonanie drzwi o szerokości standardowej 80 cm, otwierane na zewnątrz.
Innym rozwiązaniem jest wykonanie drzwi obok bramy, dzięki czemu droga przejścia osobowego jest bezpieczniejsza z uwagi na brak progu w bramie.


bramy W niektórych przypadkach stosuje się przesłony otworu montażowego na wysokości nadproża lub z boku otworu płytą izolowaną o identycznej konstrukcji i fakturze jak płat bramy dzięki czemu uproszczony zostaje montaż bramy, jak również uzyskuje się interesujący efekt architektoniczny.


ELEMENTY KONSTRUKCYJNE

bramy Elementy konstrukcyjne takie jak zawiasy, prowadnice są ocynkowane ogniowo. Dla wykonań spcjalnych magą być wykonane ze stali nierdzewnej. Bramy o większej wadze i wymiarach posiadają podwójne zawiasy oraz specjalne elementy zwiększające sztywność paneli. Rolki prowadzące posiadają łożyska kulkowe, co zapewnia ich zwiększoną wytrzymałość i żywotność.
Elastyczne i wytrzymałe uszczelki zapewniają doskonałe uszczelnienie kurtyny bramy. Sprężyny decydujące w zasadniczy sposób o prawidłowym działaniu bramy są obliczane indywidualnie i sprawdzane z komputerową dokładnością. To zapewnia doskonałe wyważenie bramy. W standarzie sprężyny obliczone są na 25000 cykli pracy, a w niektórych zastosowaniach mogą być dobrane na 50 000 lub 100 000 cykli pracy.

ELEMENTY BEZPIECZEŃSTWA


bramy bramy Stosownie do specyficznych zagrożeń występujących przy pracy bram segmentowych - bramy przemysłowe posiadają profile prowadnic zapewniające osłonę przed przypadkowym wsunięciem palców od strony zewnętrznej.
Ponadto w zależności od wymiarów i wagi bramy stosuje się mechanizm zabezpieczający przed zerwaniem linek (MZL) oraz mechanizm zabezpieczający przed pęknięciem sprężyn (MZS).


OTWIERANIA RĘCZNE I AUTOMATYCZNE

bramy bramy W zależności od potrzeb do otwierania bram stosuje się cięgno sznurkowe, łańcuchowy mechanizm ręcznego otwierania lub napęd elektryczny, który jest szczególnie przydatny przy intensywnym obciążeniu i zapewnia jednocześnie wysoki komfort pracy. W tym wypadku można stosować dodatkowe elementy t.j. fotokomórki, sterowanie radiowe oraz listwy kontaktowe, które zatrzymują bieg pracy bramy przy najmniejszej na drodze zamykania.

 
O FIRMIE OFERTA RECYCLING KONTAKT