winyl-pol
winyl-pol
  winyl-pol
      O FIRMIE

      OFERTA

      RECYCLING

      KONTAKT
  winyl-pol
winyl-pol winyl-pol
 
"BRAMY"

beditom Od kilku lat odrębną gałąź naszej działalności stanowi dystrybucja oraz montaż i serwis segmentowych bram garażowych i przemysłowych oraz automatów otwierających.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem polskiego producenta tj. Firmy "BEDITOM" z Gdyni.

bramy bramy
CLASSIC - Brama stalowa z kasetonami. Segment bramy o grubości 40 mm, izolowany pianką poliuretanową (100% bez freonu). Wykończenie: charakterystyczna struktura "wodgrain", zabezpieczenie przeciwko przytrząśnięciu palców. Standardowo w kolorze białym i brązowym. Na życzenie Klienta dostępne w każdym kolorze RAL.

bramy
IZOLINE - Brama stalowa z poziomymi przetłoczeniami. Segment bramy o grubości 40 mm, izolowany pianką poliuretanową (100% bez freonu). Wykończenie: Charakterystyczna struktura "woodgrain", zabezpieczenie przeciwko przytrzaśnięciu palców. Standardowo w kolorze białym i brązowym. Na rzyczenie Klienta dostępne w każdym kolorze RAL.

bramy
EKO PLUS - Wytłoczenia w kształcie kasetonów. Brama wykonana z blach stalowych pokrytych powłoką winylową. Wykończenie: charakterystyczna struktura "woodgrain" w kolorze jasnego i ciemnego dębu. Segment bramy o grubości 40 mm, izolowany pianką poliuretanową (100% bez freonu), zabezpieczenia przeciwko przytrząśnięciu palców.

bramy
Eko - Brama wykonana z blach stalowych pokrytych powłoką winylową z poziomymi przetłoczeniami. Wykończenie w kolorze jasnego i ciemnego dębu. Segment bramy o grubości 40 mm, izolowany pianką poliuretanową (100% bez freonu), zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców.
beditom

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W DATALACHBamy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Odznaczają się doskonałymi właściwościami izolacji termicznej, są bardzo wytrzymałe, cechuje je wysoka jakość i cicha przca. Różnorodność dostępnych modeli, szeroka gama kolorówi bogata wyposażenie dodatkowe (przeszklenia, kratki wentylacyjne, zasłony nadproża, drzwi w bramie) zapewniają niepowtarzalne wzornictwo i możliwość dostosowania bramy do indywidualnej architektury budynku.

bramy
Bediton - jest firmą, w której jakość wytwarzanych produktów jest celem nadrzędnym. Jesteśmy dumni z każdej wyprodukowanej bramy, dlatego nasze logo umieszczone jest na wielu jej elementach. Decydując się na naszą bramę możesz być pewny, że została ona wyprodukowana przez wysokiej klasy fachowców, wegług najwyższych standardów i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej.

Wszystkie elementy bram Bediton (okucia stalowe, prowadnice i sprężyny) wykonane są ze stali ocynkowanej.

Standardowo bramy garażowe Beditom wyposażone są w dwie sprężyny skrętne, zapewniające doskonałe wyważenie i lekki bieg bramy w każdej pozycji. Sprężyny obliczone są na 20 000 cykli, dzięki czemu działają bezawaryjnie przez wiele lat.

Zastosowanie wysokiej jakości uszczelek na całym obwodzie naszych bram gwarantuje doskonałą szczelność i nie dopuszcza do infiltracji wilgoci, powietrza i pyłu.

Użycie łożyskowych rolek nylonowych zamontowanych na regulowanych zawiasach zapewnia wyjątkowo cichą i niezawodną pracę.


Napędy bram wjazdowych Lift-master przesuwnych Napędy bram wjazdowych Lift-master skrzydłowych Napędy bram garażowych
bramy
bramy
bramy
bramy
bramy
bramy


 
O FIRMIE OFERTA RECYCLING KONTAKT